Αρχική » Ανακοινώσεις » Δια Ζώσης Ενημέρωση Γονέων

Δια Ζώσης Ενημέρωση Γονέων

Την προσεχή εβδομάδα θα πραγματοποιηθεί η δια ζώσης ενημέρωση των  γονέων και κηδεμόνων μαθητών της α' τάξης (7/12, ημέρα Τρίτη) και της  γ' τάξης (9/12, ημέρα Πέμπτη), ώρες 12.15-14.15 για την επίδοση των  μαθητών.
Η δια ζώσης συνάντηση γονέων και καθηγητών θα γίνει, αφού σχολάσουν  όλοι οι μαθητές του σχολείου στις 12.00, ώστε να μην υπάρξει κίνδυνος  διασποράς κορωνοϊού.
Για την είσοδο των γονέων και κηδεμόνων στο σχολείο απαιτείται  επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού, νόσησης ή αρνητικό rapid test. Θα  δοθεί βεβαίωση για γονική άδεια σε όσους το ζητήσουν.
Παρακαλούμε για την αυστηρή τήρηση της ώρας προσέλευσης στο σχολείο  (12.15), ώστε να μην υπάρξει συνωστισμός κατά την ώρα αποχώρησης των  μαθητών. Διευκρινίζουμε ότι πρέπει να έχουν αποχωρήσει ΟΛΟΙ οι  μαθητές, πριν εισέλθουν στο χώρο οι γονείς και κηδεμόνες.
Το πρόγραμμα μαθημάτων παραμένει ως έχει.